מדיניות ביטולים ותנאי השימוש באתר

מדיניות ביטולים

ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא"ל [email protected] יש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול יעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. תיאטרון קליפה יכול לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתו, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.

הנחיות התו הירוק

תיאטרון קליפה, פועל לפי הנחיות התו הירוק, בכפוף להוראות משרד הבריאות.

 למען בריאות כולנו אנחנו מבקשים מהאורחים שלנו להציג תו ירוק, בצירוף תעודה מזהה (תעודת זהות, רישיון נהיגה, דרכון). ניתן גם להציג את התו הירוק באפליקציה: מציגים את המסך ובו האנימציה הנעה.

אפשר גם להדפיס את התו הירוק ולהציג אותו.

 מי יכול להיכנס למופעים של תיאטרון קליפה?

בעלי תו/דרכון ירוק ומי שבידו בדיקת קורנה שלילית 72 שעות.

 תו ירוק (מה זה בכלל, אתם אולי שואלים)

תו ירוק ניתן לכל מי שהתחסן או התחסנה, או החלים, או החלימה, מקורונה והוא מהווה אישור כניסה למקומות הדורשים את הצגתו לפי ההנחיות.

אפשר להנפיק תו ירוק רק באמצעות אתר הרמזור.

https://corona.health.gov.il/green-pass/

מי עוד נכלל בתו?

התו הוא אישי וניתן למי שזכאים לקבלו על פי האוכלוסייה הרלוונטית. ילדים מתחת לגיל 16 אשר החלימו בעצמם ולפיכך זכאים גם הם לתו ירוק, יופיעו בתו של הוריהם. הקישור בין ילדים לבין הורים נעשה על בסיס מאגר רישום האוכלוסין.

ואם לא הם יכולים להציג בדיקת קורונה 72 שעות.
הישיבה באולם עם מסכות

תנאי שימוש באתר

מאגר המידע ואבטחת המידע

על פי חוק, לא חלה על המשתמש החובה למסור מידע או נתונים אודות עצמו. אולם, המשתמש לא יוכל לבצע הזמנות או להירשם למועדון באמצעות האתר, מבלי למסור מידע זה. המידע והנתונים שימסור המשתמש לאתר בעת ביצוע רכישה דרך האתר, כאמור, יישמרו במאגר המידע של תיאטרון קליפה .

התיאטרון ינקוט בכל אמצעי האבטחה הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש.

האתר עומד בתקן PCI DSS ופועלות במסגרתו מערכות לאבטחת מידע ולשמירת פרטיו של המשתמש. המערכות מצמצמות את הסיכון הנשקף למידע המועבר על-ידי המשתמש באמצעות מערכת האינטרנט. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא יישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של שימוש במידע ותמונות שנמסרו על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, משימוש בלתי הוגן של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

זמינות האתר

התיאטרון מתחייב לטפל ולתחזק את האתר כמיטב יכולתו, יחד עם זאת התיאטרון לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי בשירות יתוקן. כמו-כן אנו שומרים על הזכות להפסיק את פעילות האתר ללא כל הודעה מוקדמת.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

האתר הוא בבעלות בלעדית והוא נכס רוחני של תיאטרון קליפה, אין ולא יהיו לאיש זכויות או תביעות כספיות או רוחניות כלשהן באתר בהווה או בעתיד, ללא חוזה כתוב וחתום ע"י תיאטרון קליפה.

משתמש אינו רשאי להעביר, להפיץ ו/או לשכפל כל מידע או תמונה אשר מוגן בזכויות יוצרים, סימן מסחרי, או כל מידע ששייך לבעל קניין רוחני, ללא אישור בכתב מגורם מוסמך לכך בתיאטרון קליפה.

סמכות שיפוט

בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

על תקנון זה ותנאיו יחולו דיני מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם בלבד.

אנו מאחלים לכולם גלישה מהנה ויעילה.

נשמח לקבל הערות/הארות/הצעות למייל

צריכים עזרה?

[email protected]

טל: 03-6399090