לוח מופעים
אוגוסט
 

Love the Juice


מופע סחיטת החזון הלאומי לכדי תפוז
 
"יש לברונז יכולת ליטול את השפה העברית ולהשתעשע בה כך שתמונות קומיות או טרגיות נשמעות כמיטב השירה העברית... השפה של ברונז איננה מחפשת פתרונות במקום שאין, ואיננה מוצאת אותם במקומות שאולי אחרים, כמו נסים אלוני או חנוך לוין כבר תרו וחקרו ומצאו.  אצל ברונז זה הדמיון, שאפשר להצמיד לו שמות תואר כמו מופרע, חולני, מתעתע." (צבי גורן, הבמה)  
 

"אחד מיוצרי הפרינג' המעניינים והחתרניים ביותר שפועלים כאן היום" (יאיר אשכנזי, הארץ)

 

האמן, המשורר, המחזאי, הבמאי, הפרפורמר והשייקספירולוג הבינלאומי, יליד אודסה, אריאל ברונז, מקדיש עצמו בחשאי, מזה חמש שנים, למסעות גיוס עולים חדשים לארץ ישראל, בהתנדבות מלאה.

אריאל ברונז הוא פוסט-פוסט-ציוני ורואה בעצמו, לפני היותו גורו ואדם, כשליח של רצון טוב ומודל לחיקוי ודוגמא אישית, ל"יהודי החדש".

בשעה תמימה אריאל ברונז מרווה צמאונו של הקהל ומוציא את המיץ מאבני היסוד של העם הנבחר:

הישגי החינוך,  תנופת הכלכלה, עוצמת הצבא, החדשנות הטכנולוגית, מערכת המשפט, קליטת העלייה, הספורט, האחווה והרעות.

הכרטיס לאירוע כולל: שתיה קלה, יחס אישי, שירים וריקודים.

 

באהבה,

אריאל ברונז

אריאל ברונז נולד ביולי 1984 באודסה שבאוקראינה בשם קיריל, לזוג הורים ממעמד הפועלים- אקטרינה ובוריס. ב- 1990 היגר יחד עם אביו ואימו לישראל, לעיר בני ברק, לאחר שהוריו שוכנעו במרמה שבני ברק היא תל אביב. בגיל שש נכפה עליו לעבור ברית מילה ולהמיר את שמו לאריאל, על שם השר לשיכון ובינוי, באותה תקופה- שרון.
לאחר כארבע שנים בפנימייה, בה זכה לחינוך דתי וסירב לחייך, היגר יחד עם הוריו לעיר אריאל, שם התגוררו ב"גטו" של מהגרים חדשים, והחל להתעמק בפיזיקה ומדעים מדוייקים. 
בגיל שבע עשרה, אריאל סוף כל סוף, גורש מבית הוריו באריאל באשמת בגידה, ונאלץ ללכת לחפש את עצמו מחוץ לאריאל.  
מחזאי, משורר, במאי, שחקן, אוצר, מפיק, מורה למחזות שייקספיר בסטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א ובוגד, חי ועובד בתל אביב.
בין מחזותיו המועלים כיום בארץ ובעולם: "הדייר חיימוביץ'", "ארוחה משפחתית", "בורות", "ארץ פוק", "הדייר חיימוביץ'", "אני דניאיל חארמס", "מי רוצה סיבוב על גמל?".
 

 

 
יוצרים:
המופעים הבאים:
 
יצירה וביצוע: אריאל ברונז
 
עיצוב תאורה: יניר ליברמן
 
סאונד ומוזיקה חיה: יוני טל