לוח מופעים
אוגוסט
 

המקום

 

מרכז קליפה לאמנות המופע

תיאטרון קליפה לאמנות המופע הוא בית ליצירה, מופע ומפגש של דרכים חדשות בתחום התיאטרון החזותי. המקום מקדם, מפתח, חוקר ומציג תיאטרון חזותי - שאינו תלוי שפה: תיאטרון תנועה, תיאטרון חפצים, תיאטרון בובות, ליצנות מודרנית ובוטו. 
 
תיאטרון קליפה לאומנות המופע נחנך ב-2005 בתל אביב במבנה תעשייתי ישן בן שלוש קומות, בו חלל מופעים אינטימי ושני אולמות לחזרות, עטופים בצילו של עץ פיקוס ענק. במקביל לפעילות הקבוצה ולמופעיה מציע המקום מופעים אורחים וסדנאות בהנחיית אמנים מקומיים ובינלאומיים. אחת לשנה מתקיים בו פסטיבל קליפה אדומה הבינלאומי לתיאטרון חזותי ואמנות המופע.
 
תיאטרון קליפה לאומנות המופע מציע תכנית אומנותית מגוונת בתחום התיאטרון החזותי. המקום פונה לקהלים בתווך גילאים רחב תוך שמירה על קו אומנותי ניסיוני והקפדה חסרת פשרות על איכות.
 
מאפייניו הייחודיים של תיאטרון קליפה לאומנות המופע, מהתכנית האומנותית ועד לעיצוב אחרון הפרטים, מכוונים לחוויה שלמה של המבקר בו. המקום, קליפה ותוכן, משקף את דרכה האומנותית של הקבוצה - דרך המובילה לביסוסו כמרכז בינלאומי לתיאטרון חזותי ולאומנות המופע, ראשון מסוגו בישראל.

השכרות אולם

בשנת 2005 עבר תיאטרון קליפה לאומנות המופע למשכנו הנוכחי בתל אביב. התיאטרון נמצא במבנה תעשייתי ישן בן שלוש קומות, ששופץ לכדי חלל מופעים אינטימי ושני אולמות סטודיו רב תכליתיים, עטופים בצילו של עץ ענק וגינת חמד נעימה.
 
תיאטרון קליפה פותח את שעריו לעריכת אירועים פרטיים ועסקיים, סדנאות, הרצאות ימי עיון ועוד. התיאטרון מציע לך את כל האיכויות של אירוע בחלל לא שגרתי, באווירה מיוחדת ובמקום מעוצב.
אנו משכירים את חללי התיאטרון והגינה.
יש אפשרות להוסיף לכל אירוע גם מוזיקה חיה, מופעי תיאטרון חזותי, סדנאות גיבוש חווייתית ועוד.
 
נשמח לארח אתכם בימי הולדת, אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, השקות וכנסים באווירה תיאטרלית ואומנותית. בכל אירוע ניתן להוסיף תאורה מעוצבת והגברה מקצועית בהתאם לרצונך.
 
לפרטים נוספים והזמנות: טלפון 03-6879219 או דוא"ל info@clipa.co.il

מפרט טכני

לצפייה בסרטוט של האולם לחצו כאן
 
לצפייה במפרט הטכני של התיאטרון לחצו כאן

 

 

 
נשמע מעניין?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם